11 бер. 2024

Інформаційно-роз’яснювальна робота

Навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД населення Дніпропетровської області підготував пам’ятки на теми «Правила безпеки під час весняних канікул», «Напередодні весняних канікул, незалежно від того, де перебуває дитина, вона має знати, як діяти під час оголошення повітряної тривоги», «Пам’ятайте! Спалювання листя, трави та сухостою – заборонено! Це призводить до масштабних пожеж у природних екосистемах», «Пічна атака». В підготовлених матеріалах зазначена інформація щодо безпеки життєдіяльності дітей та правила їх поводження під час канікул.
13 лют. 2024

Дії під час повені чи паводку!

Під час повені чи паводкуслід зберігати спокій та діяти відповідно ситуації.
30 лист. 2023

25 листопада - День пам'яті жертв Голодомору

Сьогодні Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років та масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років.
21 лист. 2023

21 листопада - День гідності і свободи

У вівторок, 21 листопада, українці відзначають одне з нових, але знакових свят в історії України - День Гідності та Свободи. Свято відзначається щороку згідно з Указом Президента 13 листопада 2014 року і встановлено на честь початку цього дня двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
17 лист. 2023

Тиждень БЖД

У нашому закладі пройшов тиждень безпеки життедіяльності.
1 лист. 2023

Осіннє свято 2023

Дітки нашого садка опинилися у справжній чарівній казці. яку їм підготували наші музичні керівники Мельник Олеся Юріївна та Куманцева Тетяна Олександрівна.
27 вер. 2023

Вітання до Всеукраїнського Дня дошкілля

З нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля наша диреторка була нагороджена грамотою від Департаменту освіти та науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації за сумлінну творчу працю, високий рівень професіоналізму, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління. Наш колектив від щирого серця вітає нашого керівника
21 вер. 2023

21 Вересня - День миру!

Вітаємо вас з Міжнародним днем миру! Нехай ваше життя буде красивим, яскравим і спокійним. Нехай вас оберігає Господь, а мир супроводжує в усьому
1 вер. 2023

Вітаємо зі святом Першого Вересня!

Бажаємо, щоб гарний настрій не згасав, мрії збувалися, а навчання давалося легко.
24 лип. 2023

Мінна безпека!

Представництвом Дитячого фонду ООН в Україні розроблено ряд освітніх матеріалів з мінної безпеки для дітей, молоді та педагогічних працівників.