КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЯСЛА - САДОК № 5 "ГОРОБИНКА" м. ТЕРНІВКА"

Свято "Ой на Івана, ой на Купала"

6 лип. 2018
Традиції українських гулянь, легенди та вірування сьогодні вивчали дітлахи садочку "Горобинка".

Стародавнє та магічне свято Івана Купала у дитячому садку «Горобинка» звикли відзначати кожного року. І кожного року дітлахи та їхні виховательки плетуть купальські віночки, одягають вишиванки, виготовляють головних персонажів свята – Купало та Марену. Мета подібних розваг народознавчого характеру, хоч і втілюється різними способами, та зажди має одну мету - щоб діти не забували традицій українського народу, адже Івана Купала можуть святкувати не тільки дорослі, але й діти.

Свято Купала є одним із найдавніших і найбільш улюблених у народі. Це час літнього протистояння Сонця, коли настають найкоротші ночі та найдовші дні, а за народним повір’ям квіти і трави набирають найбільшої сили.

Діти водили хороводи, співали купальські пісні, грали в музичні ігри, що спеціально до свята з ними вивчила музичний керівник, плели вінки, щоб за стародавнім звичаєм, пустили свої віночки на воду.