26 трав. 2023

ВИПУСК 2023!!!

Любі наші діти! Вітаємо вас з випускним. Нехай запам'ятаються найліпші дні у садочку. А школа зустріне першим дзвоником, доброю вчителькою і подарує багато нових друзів. Ваші вихователі.
11 трав. 2023

Увага важлива інформація!

Пам’ятки про порядок дій у разі перебування населення у транспорті та громадських місцях під час «Повітряної тривоги», правила укриття населення в захисних спорудах ЦЗ та QR-код посилання на інтерактивну мапу захисних споруд Дніпропетровської області.
10 квіт. 2023

Сьогодні чудове свято — ювілей нашого дитячого садочка «Горобинка» 45 років!!!

10 квітня 1978 року на небокраї освітньої системи м. Тернівки запалилася ще одна зірочка - дитячий садок «Горобинка»! З визначною подією дитячого садочка «Горобинка» привітав міський голова Віталій ТАРЕЛКІН та відділ освіти Тернівської міської ради! Колектив дитячого садочка «Горобинка» щиро вдячні за привітання! Вітаю колектив, дітей та батьків нашого садочка з ювілеєм! Нашому дорогому колективу та батькам бажаю миру, міцних сил, добра, взаєморозуміння, міцного здоров’я, успіхів, творчого натхнення, великих можливостей для того, щоб кожен день перетворювати життя наших дітей у справжнє диво, в добру казку, а нашим чудовим дітлахам бажаю здоров’я та щастя! Нехай наш дитячий садочок завжди буде наповнений щасливим дзвінким дитячим сміхом, щирими посмішками, радістю і любов’ю. З повагою та любов’ю директор дитячого садочка «Горобинка» Анастасія БУКРЄЄВА.
5 квіт. 2023

Соціальна реклама з безпеки та правил дорожнього руху

Тижні безпеки дорожнього руху в Україні, що проходять двічі на рік, є однією із найбільших інформаційно-просвітницьких платформ для привернення уваги суспільства до проблем дорожньо-транспортного травматизму в країні. Тижні мають на меті консолідацію зусиль державних органів, відомств, структур, зацікавленої громадськості та ЗМІ для напрацювання спільних рішень та вирішення цієї проблеми. Дорожньо-транспортний травматизм, за даними ВООЗ, є однією з найбільших світових проблем охорони здоров’я. Травмуються або отримують каліцтва щодня понад тисячі осіб. Ризик загинути внаслідок ДТП різниться в різних країнах, проте 70% припадає на країни з низьким та середнім рівнем доходу. Щороку, за різними статистичними даними, Україна втрачає в дорожньо-транспортних пригодах понад 3 тисячі своїх громадян, понад 30 тисяч травмуються. Основні причини ДТП із загиблими та травмованими: перевищення безпечної та встановленої швидкості руху; порушення правил маневрування; порушення правил проїзду перехресть; порушення правил проїзду пішохідних переходів; недотримання дистанції.
24 бер. 2023

УВАГА!!! ГУ ДСНС УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ!

Запобігання випалювання сухої рослинності або її залишків.
17 лют. 2023

Мінна безпека! ДСНС УКРАЇНИ

Міна може ховатися там, де ти не очікуєш!!! Будь уважним!
17 лют. 2023

Дотримуйся правил безпеки вони рятують життя! ДСНС УКРАЇНИ

Вогонь ворог!
27 січ. 2023

УВАГА!!!!!! Важлива інформація!

Протидія російським окупантам в медіа-просторі!
31 груд. 2022

Колектив ЗДО №5 "Горобинка" ВІТАЄ УСІХ З НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ 2023 РОКОМ!

Новий рік проходитиме під заступництвом Чорного Водяного Кролика - активної тварини, яка цінує сімейне вогнище, тепло і затишок. Саме тому важливо привітати зі святом всіх близьких, щоб вони були раді вашій увазі.
9 серп. 2022

УВАГА!!!!!!!!!! РАДІАЦІЯ!!!!!!!!

Дії населення при радіаційному забрудненні!!! У випадку раптового виникнення радіаційної небезпеки необхідно!!!