25 лист. 2019

Згідно плану роботи з питання наступності вихователями старшої групи дитсадка "Горобинка" було відвідано урок у 1 класі.

Запросила до себе вчителька для того, щоб поділитися сучасними підходами проведення занять .
21 лист. 2019

Спортивна розвага :Щоб не трапилось біди ,будь обережним на дорозі завжди"

.
20 лист. 2019

"БЖД в Горобинці"

.
6 лист. 2019

В КДНЗ № 5 "Горобинка 6 та 7 листопада пройшли"Осінні ранки"

У теплій і затишній атмосфері пройшли осінні ранки у закладі "Горобинка"». Свято осені, яке вже стало традиційним у садочку, підготували й провели вихователі й вихованці всіх груп. Дошкільнята вивчили вірші про осінь, розучили веселих пісень, цікавих таночків. Осіннє свято в дитячому садочку було веселе, яскраве і захопливе. Вихованці отримали багато позитивних емоцій. Батьки своїми дітками залишились задоволені.
5 лист. 2019

В закладі дошкільної освіти КДНЗ № 5 "Горобинка" пройшов цікавий конкурс найкращої поробки "Осіння фантазія"

Батьки разом з дітьми отримали грамоти та подяки за кращю та цікаву поробку . Наш заклад дуже вдячний батькам за активну участь у конкурсі.Дуже багато батьків проявили свою творчість та здатності.
27 вер. 2019

"Місячник "Увага діти на дорозі"

Головна мета "Місячника"-поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки на дорозі ,захисту життя у надзвичайних ситуаціях.
19 вер. 2019

Педагогічна рада №1

"Про завдання діяльності колективу та пріоритетні напрямки дошкільного закладу на 2019-2020 н.р."