12 лист. 2020

12 листопада 2020 року був завершений ремонт центрального коридору! Наша завідуюча Букрєєва Анастасія Олександрівна продовжує робити дитячий садочок сучасним, яскравим, прикрашати чудовими малюнками!

Наш улюблений садочок, Наш привітніший куточок, Радо діток зустрічає, Завжди усміхнено вітає
6 лист. 2020

День лялькового театру!!!!! Наші педагоги показали для наших діточок дуже цікавий ляльковий театр!

Діти весело зустрічали героїв вистави і з цікавістю спостерігали як розвивались події, співпереживали героям, шукали шляхи вирішення складних ситуацій. Дошкільнята занурилися в незабутню атмосферу театру. Щасливі посмішки, очі, що горять, і радісні обличчя малюків після вистави переконливо свідчать, як діти люблять ляльковий театр. Хвилини спілкування зі світом театру суттєво додали вихованцям закладу веселого настрою, позитивних емоцій. Ляльковий театр збагачує дітей враженнями, викликає у них різноманітні емоції, сприяє їх загальному розвитку і естетичному вихованню.
30 жовт. 2020

Halloween 2020!!! Наша завідуюча Букрєєва Анастасія Олександрівна разом з музичним керівником Хворостиніною Тетяною Валентинівною провели для дітей середньої та старшої групи веселе та цікаве свято

Метою свята було: познайомити дітей з традиціямі, обрядами та віруваннями давніх народів та традиціями та обрядами наших пращурів – слов’ян . Розширити знання дітей про звичаї, традиції народів Європи, розвивати їхній кругозір, формувати культуру поведінки, культуру почуттів; розвивати навички правильного використання мовних форм ввічливості, навчати чемного ставлення до людей. На святі були проведені різноманітні конкурси та вікторини. Всі учасники та переможці конкурсів були нагороджені солодкими призами . Цей день закарбувався в пам’яті всіх.
28 жовт. 2020

Осіння виставка 2020! "Барви золотої осені"

Кожного року в нашому дитячому садочку проходить виставка осінніх поробок виготовлених нашими діточками та батьками! Дякуємо батькам за неймовірні та казкові поробки!
28 жовт. 2020

Осіннє свято 2020!!!!!!!!! Чудове осіннє свято для наших малят підготувала наша завідуюча Букрєєва Анастасія Олександрівна та музичний керівник Хворостиніна Тетяна Валентинівна

26 жовт. 2020

Осіння зала 2020!!!! Осінь чарівниця!!!!!!!!!!!!!!!!

Наша чарівниця завідуюча Букрєєва Анастасія Олександрівна як завжди підготувала для наших дітей неймовірну осінню залу!!!!!!!!!!!!! Нині осінь нас чарує, Неповторна, чарівна, Різні барви нам дарує І дивує нас вона. Виглядає так казково Восени і парк, і гай, Розмаїттям кольоровим Прикрашає осінь край!
14 жовт. 2020

ТИЖДЕНЬ БЖД! БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ!!!!

Основні цілі та завдання показового дня Тижня безпеки життєдіяльності: – практична перевірка здатності дітей грамотно і чітко діяти з метою захисту свого здоров’я та життя у надзвичайних ситуаціях; – виховання впевненості дошкільників у ефективності заходів, що проводяться цивільним захистом; – формування та розвиток у вихованців високих морально-психологічних якостей: відваги, мужності, витримки, ініціативи, спритності, здатності самовіддано виконувати завдання цивільного захисту. Заняття були організовані та проведені в формі колективної творчої діяльності дошкільнят та вихователів. Під час навчання відпрацювали питання безпечної поведінки в умовах надзвичайних ситуацій різного характеру, з якими можуть стикнутись у дитячому садку. Діти показували свої знання класифікацій стихійних лих та правил реагування у разі їх виникнення. Була проведена попередня робота з: -працівниками: 1. Навчання з ЦО. 2. Перша домедична допомога потерпілим -батьками
10 жовт. 2020

Маленькі помічники!!!!

Я - маленький та завзятий помічник, Я батькам допомагати змалку звик. Працювати завжди весело гуртом, Ми швиденько все поробимо разом. Огород садити треба на весні, Огірочки, бараболю, гарбузи, Ще капусту та солодкі бурячки, Кукурудзу, помідори, кабачки. Влітку будемо полоти бур'яни, Щоб великими в нас овочі росли. Якщо дощику не буде, то тоді, Поливати доведеться теж мені. Восени врожай збирати прийде час, Та й багато колотнечі буде в нас. До комори всі запаси зберемо, Взимку друзів ми своїх пригостимо.
1 вер. 2020

1 вересня 2020 року в КДНЗ № 5 "Горобинка" відбулося чудове свято "День знань"

1 Вересня Перше вересня все ближче, З кожним роком йдемо вище. Хоч і важко, та дарма, Бо без праці знань нема. Котик радо позирає Та запрошення чекає. Навіть гусінь-черв’ячок Всіх вітає діточок!
26 серп. 2020

Корчагіна Олена Миколаївна вихователь КДНЗ № 5 "Горобинка" отримала подяку міського голови

За сумлінну творчу працю, високий рівень професіоналізму, реалізацію новітніх технологій, вагомий внесок в розвиток освітньої галузі міста. Ми пишаємося!!!!!!!!!!!!