18 черв. 2020

Наша чарівниця завідуюча Букрєєва Анастасія Олександрівна разом з талановитою працівницею Кимпан Оксаною Олександрівною здійснюють дитячі мрії!!!

Я намалюю фарбою світ, Я намалюю те, про що так мріють діти. Я намалюю замість снігу цвіт, Де кожна квітка - це чиясь надія. Яскраву фарбу в руки я візьму́ І намалюю на асфальті диво. Дитячу мрію я здійсню: Бо кожному я намалюю крила. Ти хочеш жити так, як хочеш ти? Тоді візьми лиш в руки олівці І намалюй собі такі світи, Де замість хмар є тільки промінці.
30 квіт. 2020

Конкурс педагогів "Театральний фестиваль іграшок"

27 бер. 2020

Конкурс "Город на підвіконні"

10 бер. 2020

Екскурсія з дітьми старшої групи до площаді Т.Г.Шевченко

5 бер. 2020

Свято весни,мами , і усіх жінок."У мам сьогодні свято -жіночій світлий день"

Весна чарівниця, Неначе цариця, Наказ свій послала, Щоб краса вставала. І проліски, і травка, Й зелена муравка, І кульбаба рясна, Й фіалочка ясна — Всі квіти весняні, Веселі, кохані, З-під листя виходять, Голівки підводять Од сну зимового До сонця ясного! Ті квіти дрібненькі, Мов дітки маленькі, Розбіглись у гаю. Я їх позбираю В пучечок докупки — Для мами-голубки!
28 лют. 2020

Розвага "Масляна походжає -всіх дітей розвеселяє!"

17 лют. 2020

Розвага до свята Стрітення "Як Зима з Весною зустрічалися"

Познайомили дітей з народними звичаями, з народним обрядом Стрітення, особливостями святкування. Розвивали інтерес до звичаїв народу, естетичний смак. Формували вміння зберігати історію українських традицій. Виховували почуття любові та поваги до культурної спадщини свого народу.
14 лют. 2020

Свято "День Святого Валентина"

День Святого Валентина -це день дружби і любові.
11 лют. 2020

Виставка малюнків "Різдвяні дива!

4 лют. 2020

Розвага "Прощавай , ялинонька"