Фестиваль Гармонія Руху

В рамках фестивалю були проведені консультації для батьків на тему: "Значення руху і музики в житті дошкільника» ,"Розвиток моторики – розвиток мовлення, розвиток пізнавальної сфери». В повсякденній роботі - це ранкова гімнастика, гімнастика пробудження після денного сну, прогулянки на свіжому повітрі, вправи з фітболами, музично - рухливі ігри,  фізкультурно - музичні розваги. Підсумком тижня стало фізкультурно - музичне свято: "«Прогулянка по казкам зі Спортиком».

Значну увагу на цьому тижні було приділено ігровим вправам з фітболу. Інструктор з фізичного виховання проводила заняття за програмою  « Фітбол для малюків».

Велике задоволення получили   діти на  музичніх  святах. Засобами музичного виховання   ми всебічно розвиваємо  дітей, виховуємо  здорове  покоління з гармонійним розвитком фізичних і духовних якостей.

В рамках тижня кожен день фестивалю мав свою спрямованість, але був направлений на досягнення єдиної мети: гармонії руху через інтеграцію рухів, музики, танцю.