У квітні 1978 року

на небокраї освітньої системи м. Тернівки

запалилася  ще одна зірочка -

дитячий садок

«Горобинка»

ДНЗ ясла-садок комбінованого типу №2 «Горобинка» | місто Буча

Це став відомчий сад, розвитку й становленню якого сприяла

ш. Дніпровська.

З її допомогою в «Горобинці» оформилися перші групи.

Протягом 30 років шахта піклувалася про виробництво й благоустрій  Горобинки.

У серпні 2006 року дитячий садок був переведений у «СОЦВУГІЛЛЯ » при ВАТ

«Павлоградвугілля».

А з   грудня 2006 року   садок перевели  у комунальну власність територіальних громад м.Тернівка.

Проектна потужність – 220 місць.

Садок розрахований на 6 груп загального розвитку: дві групи для дітей раннього віку та чотири групи для дітей дошкільного віку.

Режим роботи закладу 12 - годин.

У дитячому садку створюють атмосферу затишку та комфорту  у 2022-2023 році двадцять дев`ять працівників.

Метою роботи колективу є забезпечення цілісного розвитку дитини, розвиток її творчої спрямованості, розкриття її потенційних можливостей та визнання унікальності дошкільного дитинства в становленні особистості.

Педагогічним кредом наших педагогів є слова В. Сухомлинського: «…Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен спинятися на досягнутому, бо якщо немає руху вперед, то неминуче починається відставання».

Очолює колектив директор Анастасія БУКРЄЄВА

Робота закладу дошкільної освіти направлена на виховання гармонійно розвиненої дитини, створення сприятливої атмосфери, в якій розкриваються здібності маленьких тернівчан.

В ЗДО створено гарні умови для всебічного розвитку та виховання дошкільнят: затишні та естетично оформлені сучасними меблями групові та спальні приміщення,  створено предметно-розвивальне середовище, є чудова музична зала, яка естетично оформлена, оснащена сучасними технічними засобами: музичні центри, інструменти, телевізор, проектор, тощо. Створені всі необхідні умови для забезпечення оптимального рухового режиму: спортивна зала, спортивний та ігрові майданчики, обладнанні всім необхідним  інвентарем. Увесь режим дитячого закладу – це певна система, в якій кожен фрагмент життя малят спрямований на зміцнення їх здоров’я.

Розвитку інтелектуальних та творчих здібностей дітей сприяють систематично-діючі гуртки:

"Веселі нотки"

"Веселий фітбол"

"Чарівний світ емоцій"

"Соняшникова школа казок"

"Цікаві шахи"

Доброзичлива атмосфера, комфорт, сприятливі умови в дошкільному закладі завжди дарують дітям радість, спокій, бажання відвідувати його.

Дети и сердце | Бесплатно векторы