Екологічна акція з батьками "Годівничка для пташок"Народне обрядове дійство «Різдво на порозі»Малюємо разом з батьками "Новорічні та різдвяні свята"Новорічна казка у дитячому садку.Конкурс "Новий рік заглядає у віконце"Міні-проект з батьками Святий Миколай - до нас завітай!

19 січ. 2018
Екологічна акція з батьками "Годівничка для пташок"
До акції були залучені вихователі, батьки та діти усіх груп закладу. Доброю традицією в нашому садочку стало щорічне проведення зимової акції «Годівничка для пташок». Не став винятком і цей навчальний рік. Акція проводилася з метою доведення до свідомості дошкільнят необхідності збереження різних видів зимуючих птахів та виховання у дітей поваги й бережливого ставлення до природи. Дуже цікаво спостерігати за веселими зграями пташок, які прилітають до гостинної пташиної їдальні.
5 січ. 2018
Народне обрядове дійство «Різдво на порозі»
Різдво — особливе свято. Все у ньому чарівне, казкове і таємниче. Напередодні Свят-вечора ми влаштували незабутнє дитяче свято, адже всім малюкам так хочеться торкнутися різдвяного дива!
4 січ. 2018
Малюємо разом з батьками "Новорічні та різдвяні свята"
З дітьми та батьками старшої групи був об'явлений конкурс малюнків. Мета конкурсу - поглиблення знань дітей про традиції та обряди новорічних свят, формування навичок передачі емоцій та вражень від навколишньої дійсності, активізація сумісної творчої діяльності дітей та їх батьків.
27 груд. 2017
Новорічна казка у дитячому садку.
27 та 28 грудня в дитячому садочку пройшли новорічні свята.
22 груд. 2017
Конкурс "Новий рік заглядає у віконце"
Вихователі усіх груп разом з батьками прийняли участь в Новорічному Конкурсі на краще оформлення вікон "Зимова казка" та проявили свої художні здібності.
20 груд. 2017
Міні-проект з батьками
"Святкова гостя - красуня ялинка"

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України