КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЯСЛА - САДОК №5 "ГОРОБИНКА" м. ТЕРНІВКА"

Освітній процес

Організація навчально-виховного процесу в дошкільному навчальному закладі здійснюється відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту» і спрямована на реалізацію основних завдань дошкільної освіти. Зміст навально-виховного процесу в дошкільному навчальному закладі визначається Базовим компонентом дошкільної освіти в Україні.

Пріоритетні завдання КДНЗ №5 «Горобинка» на 2020-2021н.р.

1.Формування соціальної та особистісної мотивації дітей дошкільного віку на береження та зміцнення свого здоров’я івиховання значимих особистісних якостей в процесі занять фізичною культурою.

2.Виховання у дошкільників активного ставлення до здобуття знань та формування самоефективної особистості як задання, важливість яких визначається вимогами нової української школи.

3.Спряння форуванню у дошкільників мотивації до дій і моделей поведінки, орієнтованих на сталий стиль життя.

Педагогічні працівники комунального закладу

«Дошкільний навчальний заклад  №5 «Горобинка» м.Тернівка»,

які атестуються у 2020 – 2021 навчальному році

ПІБ

посада

атестація

Букрєєва Анастасія Олександрівна

Завідуюча

Відповідність займаній посаді

Рохліна Світлана Іванівна

Інструктор  з фізкультури

Підтвердження  9 т.р.

Скоріна Ольга Іванівна

Підтвердження 11т.р.

Пашко Яна Олександрівна

Встановлення 11т.р.

Лактіонова  Дар’я Володимирівна

Встановлення 11т.р.

Програми, рекомендовані МОН України на 2019-2020 н.р.

Освітні програми:

Базовий компонент дошкільної освіти (наук. керівник: Богуш А.М.)

Комплексні програми:

1.    «Оберіг», програма розвитку дітей від пренатального періоду до трьох років (наук. кер.: Богуш А.М.)

2.    «Соняшник», комплексна програма розвитку, навчання і виховання дітей дошкільного віку (авт.: Калуська Л.В.)

3.    «Дитина», освітня програма для дітей від 2 до 7 років (наук. керівник: Огнев’юк В.О.)

4.    «Світ дитинства», комплексна освітня програма для дошкільних навчальних закладів (наук. керівник: Богуш А.М.)

Парціальні програми:

1.    «Про себе треба знати, про себе треба дбати», програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку (авт.: Лохвицька Л.В.)

2.    «Грайлик», програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі (авт.:

Березіна О.М., Гніровська О.З., Линник Т.А.)

3. «Скарбниця моралі», програма з морального виховання дітей дошкільного віку (авт.: Лохвицька Л.В.)

4. «Дитина у світі дорожнього руху», програма з формування основ безпечної поведінки дітей дошкільного віку під

час дорожнього руху (авт.: Тимовський О.А., Репік І.А.)

5. «Казкова фізкультура», програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку (авт.:

Єфименко М.М.)

6. «Шкіряний м’яч», програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри у футбол

(авт.: Дроздюк В.І., Д’яконова Н.С., Коваленко Г.М., Якименко Н.І.)

7. «Веселкова музикотерапія», програма оздоровчо – освітньої роботи з дітьми старшого дошкільного віку (авт.:

Малашевська І.А., Демидова С.К.)

8. «Музично – оздоровчі мандрівки з дітьми п’ятого року життя», програма і методичні рекомендації (наук.

керівник: Малашевська І.А., керівник проекту: Трофімченко І.Є., авт.: Боднар С.В.)

9. «Дитяча хореографія», програма хореографічної діяльності дітей від 3-х до 7-ми років. Навчально – методичний

посібник (авт.: Шевчук А.С.)

10. «Мудрі шахи», програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи

(авт.: Семизорова В.В., Духновська О.І., Пащенко Л.Ю.)

11. «Шаховими стежинами», програма та методичний посібник з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в

шахи (авт.: Купрієнко В.І., Ходосенко О.Ю., Сандакова О.Д.)

12. «Україна – моя Батьківщина», програма національно – патріотичного виховання дітей дошкільного віку (авт.:

Каплуновська О.М., Кичата І.І., Палець Ю.М.)

13. «Навчимо дітей плавати», методичні рекомендації, старший дошкільний вік (упор.: Купрієнко В.І.)

14. «Вчимося жити разом», парціальна програма з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до

6 (7) років. ( авт.: Піроженко Т. О., Хартман О. Ю.)