Гуртки

Нині гурткова робота (гурток, студія, секція)  в ЗДО є досить популярною, самостійною додатковою і досить результативною формою організації життєдіяльності дітей. Її мета - задовольняти потребу й цікавість дитини до певного виду діяльності, розвивати її природні здатності, загальні та спеціальні здібності; активізувати дитячу творчість, своєчасно виявляти обдарованість. Це є ефективний засіб індивідуалізації розвитку дітей дошкільного віку.

Умови запровадження гурткової роботи в ЗДО:

• Бажання та інтереси дитини.
  • Запити батьків, які співпадають з інтересами дітей.
  • Змістовне розвивальне середовище.

Завжди пам'ятаємо про те, що організовуючи роботу гуртка, слід запобігати надмірним навантаженням дітей. У зв'язку з цим тривалість занять відповідає віку дітей і не перевищує встановлених норм для навчальних занять. Частота занять гуртка - 1-2 рази на тиждень у другу половину дня. Наповнюваність гурткових груп - 10-12 дітей. Дитині достатньо відвідувати лише один гурток на день та не більше двох гуртків на тиждень, щоб залишити час на ігрову діяльність, різні заняття, прогулянки, інші види діяльності дітей.

Наші педагоги із власної ініціативи взялися безоплатно очолювати гуртки:

№з/п

Назва гуртка

Навчально-виховна направленість

«Веселі нотки»

Гурток музичної діяльності

«Веселий фітбол»

Гурток фізкультурно-спортивного спрямування

«Чарівний світ емоцій»

Формування емоційної компетентності детей

«Соняшникова

школа казок»