КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЯСЛА - САДОК №5 "ГОРОБИНКА" м. ТЕРНІВКА"

" Новорічна казка". ( оформлення музичної зали)

Хай ніч казкова радість принесе,
Ялинка ніжно мерехтить вогнями.
Та буде щастя вам понад усе
З любов’ю, щирим гумором, піснями.
А в хаті стане світло і тепло,
Так затишно і гарно що є сили.
Щоб в році новому вам завжди везло,
Були усі здорові та щасливі!

З НОВИМ РОКОМ!!!

" Майстерність педагогів не знає меж".

Під час підготовки до новорічних свят наші педагоги продемонстрували свою креативність, фантазію та творчість у акції " Новорічна іграшка"-нове життя старим речам".

У ЛИСТОПАДІ ПРОЙШОВ КОНКУРС-ДЕФІЛЄ МІЖ ПЕДАГОГАМИ " МОЯ СУПЕРОВА ЕКОТОРБИНКА"

Дитина дошкільного віку активно пізнає всі сфери людського життя, а особливо цікавиться природним середовищем. Її допитливість охоплює все: від способу життя найдрібнішої комахи до влаштування Всесвіту. Завдання педагогів — не лише пояснити дитині, чому небо блакитне, а трава зелена. Потрібно також навчити її цінувати й оберігати природні ресурси, усвідомлювати наслідки своєї діяльності для довкілля.

З цією метою педагоги нашого закладу розробили та виготовили екологічні лепбуки та оформили у кожній групі екокуточки.

В жовтні у нашому садочку пройшла екоакція #ВЧИМОСЬ СОРТУВАТИ СМІТТЯ..

# ЕкоФотоЧеллендж#  " ПАРАД ДОМАШНІХ УЛЮБЛЕНЦІВ" під гаслом " КОЖНА ТВАРИНА ВАРТА ЛЮБОВІ, КОЖНОГОДНЯ І КОЖНУ ГОДИНУ ОБЕРІГАЙТЕ КОЖНУ ТВАРИНУ" до дня захисту тварин ( 4 жовтня)

У жовтні в нашому садочку відбулось традиційне " СВЯТО ОСЕНІ" та виставка тематичних поробок

18 вересня була проведена пед година на якій були презентовані лепбуки.Педагоги презентували свої лепбуки які зробили за літній період.
30 квіт. 2020

Конкурс педагогів "Театральний фестиваль іграшок"

27 бер. 2020

Конкурс "Город на підвіконні"

10 бер. 2020

Екскурсія з дітьми старшої групи до площаді Т.Г.Шевченко

5 бер. 2020

Свято весни,мами , і усіх жінок."У мам сьогодні свято -жіночій світлий день"

28 лют. 2020

Розвага "Масляна походжає -всіх дітей розвеселяє!"

17 лют. 2020

Розвага до свята Стрітення "Як Зима з Весною зустрічалися"

Познайомили дітей з народними звичаями, з народним обрядом Стрітення, особливостями святкування. Розвивали інтерес до звичаїв народу, естетичний смак. Формували вміння зберігати історію українських традицій. Виховували почуття любові та поваги до культурної спадщини свого народу.
14 лют. 2020

Свято "День Святого Валентина"

День Святого Валентина -це день дружби і любові.
11 лют. 2020

Виставка малюнків "Різдвяні дива!

4 лют. 2020

Розвага "Прощавай , ялинонька"

4 лют. 2020

"День Соборності України"

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно - Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року в Києві.

20 жовтня 2017 року підведені підсумки  1 етапу обласного конкурсу    "Мій рідний край - моя маленька Батьківщина"            (номінація "Українська народна іграшка").          Переможцем визнано комплект іграшок "Оксанка та Іванко", виготовлених родиною Литвинових.

[[новини]]  18 жовтня 2017 року в ДНЗ пройшов ТЕНДЕР  ПЕДАГОГІЧНИХ ІДЕЙ. Педагоги презентували 10 форм роботи щодо ознайомлення дітей старшого віку з малою Батьківщиною.

Педагоги презентували 10 форм роботи щодо ознайомлення дітей старшої групи з малою Батьківщиною, представляли новітні та інноваційні ідеї роботи з дітьми. Тендерний комітет у складі завідуючої, вихователя-методиста, інструктора фізичного виховання та керівника ІЗО-студії оцінювали представлені форми роботи за такими критеріями:                                                                - розкриття 10 форм роботи з дітьми в рамках обраної теми;          - цікавість та нестандартність запропонованих форм роботи (сучасність та новизна);                                                                  - відповідність представленого матеріалу віковій категорії;                - доступність у використанні та можливість впровадження;             - - ефективність та результативність представленого матеріалу.

20 жовтня 2017 року відбулося урочисте відкриття спортивно - ігрового майданчика "Планета радості і щастя". Ініціативні батьки середньої групи об'єднали свої сили з компанією ДТЕК в конкурсі міні-грантов "Громада своїми руками" та реалізували власний проект.