Другий день Дня відкритих дверей.

6 груд. 2019
Були представленні такі заходи: 1. Ранкова гімнастика. 2. Сніданок. 3. Заняття. 4. Прогулянка. 5. Обід. 6.Музична вистава з конкурсною програмою «З родини йде життя дитини»» 7.Майстер –клас «Мишенятко Мицик з фетру»

В першу половину  дня, зранку установа знову запросила батьків до себе в гості. Батьки з задоволенням відгукнулися на запросини і були  на заняттях з інших режимних моментах. В кожній групі відбулася ранкова гімнастика для дітей, яка підняла настрій і зарядила позитивом як дітей, так і батьків на весь день. Змістовно, цікаво та невимушено в кожній віковій групі відбулися заняття, під час яких діти продемонстрували батькам свої знання, здібності , уміння, навички. Також батьки були запрошені на прогулянку. Було дуже цікаво дітям  та батькам. Також батьки побачили , як приймають їжу їхні діти ,чим їх годують в дитячому садку. Цей день дав можливість ще раз познайомити батьків з дошкільним закладом, його традиціями, правилами, особливостями освітньо-виховної роботи. Неймовірно приємним було враження , як у дітей так і у дорослих від  спільно проведеного часу. Діти були дуже раді бачити своїх батьків та дуже старанно виконували запропоновані завдання.

Діти  1 ясельної групи  разом   з вихователем відвідали заняття з музичної культури ,де батьки спостерігали за  своїми дітьми (як вони співають, танцюють, чому навчає музичний керівник дітей.)

Вихователь  2ясельної  групи  провела   «Сенсоріку» де показала батькам знання дітей, як розвивати логічне мислення, пам’ять дитини ,а також яскравий демонстраційний матеріал.

Вихователь молодшої групи показала  заняття  ознайомлення з  соціумом на  тему:  «Транспорт» Метою цього заняття було формування уявлення  дітей про транспорт (вантажний , легковий, автобус) ,ознайомили із характерними  для даної місцевості засобами пересування, пояснення  узагальнюючого поняття транспорт : машину веде шофер,транспорт перевозить людей і вантажі ; дотримувались правил поведінки у транспорті, дисциплінованості , ввічливості, акуратності. Також діти відвідали музичне заняття , продемонстрували батькам свої знання та навички з  музичної культури.

Вихователь  середньої  групи    провела  заняття  «Логіко- математичний розвиток  з використанням паличок Кюізенера»  на тему «Плутанинка»

В цієй групі було багато батьків ,діти показали  інтерес до заняття з математики; свою активність та уважність на занятті, показали поняття розмірів великий ,малий ,вміння рахувати в межах 5 у порядковій та кількісній лічбі ,визначали кількісне відношення (більше, менше,порівну) також продемонстрували орієнтування у просторі (зліва ,справа,вгорі, внизу посередині),під час заняття діти підбирали палички відповідно цифрі .

Також діти  відвідали заняття по фізичній культурі, де батьки спостерігали чому їх діти повинні навчитись, і як дітлахам подобається приходити до спортивної зали та займатися в ній.

Вихователь 1  старшої групи  провела  2 заняття.

1. Логіко-математичний розвиток « Вивчаємо цифру 6» метою цього заняття було ознайомити  з утворенням числа 6 ,закріпити вміння лічити та розрізняти цифри в межах 6,порівнювати суміжні числа і т.п.

2)Музичне

Вихователь 2 старшої групи  провела також  2 заняття .

1. «Логіко-математичний розвиток» за темою «Подорож з казкою Буратино» метою цього заняття було ознайомити  з утворенням числа 8

Закріпити вміння лічити та розрізняти цифри в межах 8,порівнювати суміжні числа і т.п.

1. «Петріківка»

Батьки старших груп  дізналися на заняттях чому діти навчились і як вони готові йти до школи? Що повинні діти знати в старшій групі.

В другу половину дня відбулося музичне свято з конкурсною програмою   для батьків «З родини йде життя людини »

Діти старшої та середньої групи  приймали участь в музичному святі. Метою  цього заходу було  прищеплювати любов та повагу до своєї родини та  Батьківщини, збагачували враження про явища  суспільного життя . Залучали батьків до сприймання творів національної культури (прислів я, приказки, вірші , сценки) Свято було насиченим, цікавим.  В ньому з’єдналися  як веселі номери так і сумні композиції, які не тільки формують уявлення про героїчну історію наших родин , а і формують почуття любові,вдячності.

Після  музичного свята пройшов « Майстер –клас». Батьки разом  з дітьми з задоволенням прийняли участь у майстер-класі «Мишенятко Мицик з фетру»

Батькам було цікаво ознайомитися зі змістом та теоретичною технологією майстер-класу. Вихователь продемонстрував практичний показ прийомів ,які використовуються  в процесі майстер-класу. Майстер-клас створив атмосферу відвертості, доброзичливості, співтворчості у спілкуванні.