22 бер. 2018

Майстер - клас с батьками "Гра-головоломка власними руками"

Батьками були виготовлені головоломки "Танграм", "Листок", "Монгольська гра", "Колумбове яйце".
22 бер. 2018

День відчинених дверей в дитячому садку

Поспішайте! «Горобинка» чекає гостей! Проводимо День відчинених дверей! І друзів візьміть із собою – Садок всіх зустріне з любов`ю! Для Вас ми дитячий садок представляємо, Покажемо, як ми в ньому зростаємо, Привітно усіх гостей ми зустрінемо!
6 бер. 2018

Шевченківські дні в дитячому садку

В історії завжди залишаться імена, які з гордістю вимовляє людство, до яких належить й ім’я великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові. І сьогодні, живучи у вільній незалежній державі, ми з гордістю згадуємо Великого Кобзаря.
2 бер. 2018

1 та 2 березня в садочку пройшли свята мами та весни.

Не попрощались ще з зимою, А вже весна несе тепло. І свято мами дорогої, як завжди в березні прийшло!
15 лют. 2018

Свято Стрітення у дитячому садку

Мета: познайомити дітей зі святом Стрітення; сприяти руховій активності; викликати інтерес до рухливих та хороводних ігор, вправ музичного та спортивного характеру; закріплювати знання дітей про пори року, їх ознаки; розвивати швидкість, спритність, увагу; виховувати товариськість; підтримувати позитивне ставлення до народних свят. Виховувати повагу до звичаїв та традицій українського народу, почуття любові до рідного краю.
7 лют. 2018

Семінар - брифінг: «Формування культури здорового способу життя дітей дошкільного віку як необхідна умова збереження здоров’я».

Лекційний модуль «Сучасні підходи до визначення змісту і структури здорового способу життя».
1 лют. 2018

Практикум з педагогами "Успішне входження в професію - запорука ефективної діяльності молодого спеціаліста"

«Вихователь - це чарівник, який відкриває дітям двері в світ дорослих. І від того, що знає і вміє вихователь, залежить і те, чому і як він навчить своїх вихованців». К. Гельвецій
25 січ. 2018

Підсумки міжрегіонального конкурсу "Відкрий серце новорічним дивам"

Дитячий садок прийняв участь у конкурсі та одержав приз глядацьких симпатій в номінації "Внутрішній інтерьєр приміщення"
24 січ. 2018

ТОК-ШОУ "МАЮ ДУМКУ"

«Формування професійної компетентності педагогів через інноваційну діяльність»
23 січ. 2018

Спортивне свято-розвага для дітей середнього та старшого віку

"Країна Спортландія"

20 жовтня 2017 року підведені підсумки  1 етапу обласного конкурсу    "Мій рідний край - моя маленька Батьківщина"            (номінація "Українська народна іграшка").          Переможцем визнано комплект іграшок "Оксанка та Іванко", виготовлених родиною Литвинових.

[[новини]]  18 жовтня 2017 року в ДНЗ пройшов ТЕНДЕР  ПЕДАГОГІЧНИХ ІДЕЙ. Педагоги презентували 10 форм роботи щодо ознайомлення дітей старшого віку з малою Батьківщиною.

Педагоги презентували 10 форм роботи щодо ознайомлення дітей старшої групи з малою Батьківщиною, представляли новітні та інноваційні ідеї роботи з дітьми. Тендерний комітет у складі завідуючої, вихователя-методиста, інструктора фізичного виховання та керівника ІЗО-студії оцінювали представлені форми роботи за такими критеріями:                                                                - розкриття 10 форм роботи з дітьми в рамках обраної теми;          - цікавість та нестандартність запропонованих форм роботи (сучасність та новизна);                                                                  - відповідність представленого матеріалу віковій категорії;                - доступність у використанні та можливість впровадження;             - - ефективність та результативність представленого матеріалу.

20 жовтня 2017 року відбулося урочисте відкриття спортивно - ігрового майданчика "Планета радості і щастя". Ініціативні батьки середньої групи об'єднали свої сили з компанією ДТЕК в конкурсі міні-грантов "Громада своїми руками" та реалізували власний проект.