6 лип. 2018

Свято "Ой на Івана, ой на Купала"

Традиції українських гулянь, легенди та вірування сьогодні вивчали дітлахи садочку "Горобинка".
27 черв. 2018

«Нехай ми ще малята, та про Конституцію України маємо знати»

До свята Конституції України
20 черв. 2018

Літня розвага "Пригоди з квіткою-семицвіткою"

20 червня 2018 року в садочку пройшла розвага "Пригоди з квіткою-семицвіткою"
1 черв. 2018

Свято для малюків «Сонечко поспішає на свято до малят»

1 червня в дитячому садочку пройшло свято для малюків.
29 трав. 2018

підсумкова педрада "Результати ефективності вибраних форм і методів організації освітньо-виховної та методичної роботи"

Підсумкова педрада відбулася 29 травня 2018 року. На якій педагоги обговорювали підсумки 2017-2018 н.р

Звіт керівника закладу

29 травня 2018 року о 16.30 відбулося звітування завідуючої ЗДО №5 "Горобинка" Єріної Тетяни Миколаївни
29 трав. 2018

Випускний бал "Острова дошкільного дитинства"

25 травня в ЗДО №5 "Горобинка" пройшов випускний бал.
28 трав. 2018

Увага! Увага!

29 травня 0 16.30 запрошуємо всіх бажаючих відвідати Звіт керівника комунального закладу №5 "Горобинка".
18 трав. 2018

"Посміхніться, Ви в садочку"

Настановчі збори для батьків ясельних груп
18 трав. 2018

"Веселі старти" з елементами футболу

В дитячому садочку пройшли змагання між дітьми старшої групи. Діти показали свою ловкість, силу та спритність.

20 жовтня 2017 року підведені підсумки  1 етапу обласного конкурсу    "Мій рідний край - моя маленька Батьківщина"            (номінація "Українська народна іграшка").          Переможцем визнано комплект іграшок "Оксанка та Іванко", виготовлених родиною Литвинових.

[[новини]]  18 жовтня 2017 року в ДНЗ пройшов ТЕНДЕР  ПЕДАГОГІЧНИХ ІДЕЙ. Педагоги презентували 10 форм роботи щодо ознайомлення дітей старшого віку з малою Батьківщиною.

Педагоги презентували 10 форм роботи щодо ознайомлення дітей старшої групи з малою Батьківщиною, представляли новітні та інноваційні ідеї роботи з дітьми. Тендерний комітет у складі завідуючої, вихователя-методиста, інструктора фізичного виховання та керівника ІЗО-студії оцінювали представлені форми роботи за такими критеріями:                                                                - розкриття 10 форм роботи з дітьми в рамках обраної теми;          - цікавість та нестандартність запропонованих форм роботи (сучасність та новизна);                                                                  - відповідність представленого матеріалу віковій категорії;                - доступність у використанні та можливість впровадження;             - - ефективність та результативність представленого матеріалу.

20 жовтня 2017 року відбулося урочисте відкриття спортивно - ігрового майданчика "Планета радості і щастя". Ініціативні батьки середньої групи об'єднали свої сили з компанією ДТЕК в конкурсі міні-грантов "Громада своїми руками" та реалізували власний проект.