КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЯСЛА - САДОК № 5 "ГОРОБИНКА" м. ТЕРНІВКА"

Новини

18 вересня була проведена пед година на якій були презентовані лепбуки.Педагоги презентували свої лепбуки які зробили за літній період.
31 жовт. 2018

"Казковий врожай" - виставка поробок з овочів

Діти з батьками виготовляли власноруч поробки з овочів для виставкового куточку "Казковий врожай"
31 жовт. 2018

Осінні ранки усіх вікових груп

31 жовтня та 1 листопада в дитячому закладі пройшли осінні святкові ранки "Чарівні фарби осені"
30 жовт. 2018

Екскурсія з дітьми старшої групи до біблиотеки ЗОШ №4

Бібліотекар Наталля Йосиповна ознайомила дітей з творчістю Василя Сухомлинського, а також презентувала виставку малюнків до оповідань письменника, яку підготували школяри цієї школи.
24 жовт. 2018

Круглий стіл "Формуємо у дитини соціально-комунікативну компетенцію шляхом присвоєння нею знань загальнолюдських цінностей"

Метою цього заходу було підвищення рівня теоретичної підготовки педагогів щодо питань формування соціально-комунікативної компетенції дошкільників в умовах сьогодення, розширити та уточнити знання педагогів щодо понять: "соціум" і його ролі у розвитку дитини, "соціальна адаптація" і "соціальна дезадаптація", розглянути типи соціальної компетентності дитини: гармонійний, гіперсоціальний, демонстративний і деструктивний.
11 жовт. 2018

Спортивна розвага з батьками "Ігри патриотів"

До дня Захисника Вітчизни було проведено свято-розвага "Ігри патриотів" де прийняли участь діти разом із батьками. Розвивали індивідуальність дитини, виховували почуття самоповаги, шанобливого, достойного, ціннісного ставлення до себе та членів сім'і. виховували патриотичні почуття, любов до України, формували почуття захищенності, гордість за свою країну.
26 вер. 2018

Спортивна розвага "Зі спортом дружи, здоров'я бережи"

Зміцнювати здоров'я дітей, долучати до здорового спосібу життя. Створювати позитивну емоційну атмосферу.
1 вер. 2018

День знань "Веселощі з Мальвіною"

"День знань" - свято який був влаштован для дітей, в якому брали участь усі педагоги дитячого закладу. Святкове дійство передбачало завдання на творчість, основний їхній принцип - активність кожної дитини. Свято принесло дошкільнятам радість від несподіванних, яскравих вражень
6 лип. 2018

Свято "Ой на Івана, ой на Купала"

Традиції українських гулянь, легенди та вірування сьогодні вивчали дітлахи садочку "Горобинка".
27 черв. 2018

«Нехай ми ще малята, та про Конституцію України маємо знати»

До свята Конституції України
20 черв. 2018

Літня розвага "Пригоди з квіткою-семицвіткою"

20 червня 2018 року в садочку пройшла розвага "Пригоди з квіткою-семицвіткою"

20 жовтня 2017 року підведені підсумки  1 етапу обласного конкурсу    "Мій рідний край - моя маленька Батьківщина"            (номінація "Українська народна іграшка").          Переможцем визнано комплект іграшок "Оксанка та Іванко", виготовлених родиною Литвинових.

[[новини]]  18 жовтня 2017 року в ДНЗ пройшов ТЕНДЕР  ПЕДАГОГІЧНИХ ІДЕЙ. Педагоги презентували 10 форм роботи щодо ознайомлення дітей старшого віку з малою Батьківщиною.

Педагоги презентували 10 форм роботи щодо ознайомлення дітей старшої групи з малою Батьківщиною, представляли новітні та інноваційні ідеї роботи з дітьми. Тендерний комітет у складі завідуючої, вихователя-методиста, інструктора фізичного виховання та керівника ІЗО-студії оцінювали представлені форми роботи за такими критеріями:                                                                - розкриття 10 форм роботи з дітьми в рамках обраної теми;          - цікавість та нестандартність запропонованих форм роботи (сучасність та новизна);                                                                  - відповідність представленого матеріалу віковій категорії;                - доступність у використанні та можливість впровадження;             - - ефективність та результативність представленого матеріалу.

20 жовтня 2017 року відбулося урочисте відкриття спортивно - ігрового майданчика "Планета радості і щастя". Ініціативні батьки середньої групи об'єднали свої сили з компанією ДТЕК в конкурсі міні-грантов "Громада своїми руками" та реалізували власний проект.