Новини

20 листопада 2017 року оголошено підсумки 2 етапу обласного Конкурсу "Мій рідний край - моя маленька Батьківщина". В номінації "Криниця духовності" наш заклад отримав Ι місце за творчий доробок "Петриківка - перлина Дніпропетровщини"

20 жовтня 2017 року підведені підсумки  1 етапу обласного конкурсу    "Мій рідний край - моя маленька Батьківщина"            (номінація "Українська народна іграшка").          Переможцем визнано комплект іграшок "Оксанка та Іванко", виготовлених родиною Литвинових.

[[новини]]  18 жовтня 2017 року в ДНЗ пройшов ТЕНДЕР  ПЕДАГОГІЧНИХ ІДЕЙ. Педагоги презентували 10 форм роботи щодо ознайомлення дітей старшого віку з малою Батьківщиною.

Педагоги презентували 10 форм роботи щодо ознайомлення дітей старшої групи з малою Батьківщиною, представляли новітні та інноваційні ідеї роботи з дітьми. Тендерний комітет у складі завідуючої, вихователя-методиста, інструктора фізичного виховання та керівника ІЗО-студії оцінювали представлені форми роботи за такими критеріями:                                                                - розкриття 10 форм роботи з дітьми в рамках обраної теми;          - цікавість та нестандартність запропонованих форм роботи (сучасність та новизна);                                                                  - відповідність представленого матеріалу віковій категорії;                - доступність у використанні та можливість впровадження;             - - ефективність та результативність представленого матеріалу.

20 жовтня 2017 року відбулося урочисте відкриття спортивно - ігрового майданчика "Планета радості і щастя". Ініціативні батьки середньої групи об'єднали свої сили з компанією ДТЕК в конкурсі міні-грантов "Громада своїми руками" та реалізували власний проект.