КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЯСЛА - САДОК № 5 "ГОРОБИНКА" м. ТЕРНІВКА"

Новини

18 вересня була проведена пед година на якій були презентовані лепбуки.Педагоги презентували свої лепбуки які зробили за літній період.
8 січ. 2019

Різдвяна розвага "Колядуємо,щедруємо,радіємо,святкуємо"

розвага дала змогу познайомити дітей з народними традиціями,пов язаними з зимовими календарними святами:Різдво-Христове,Новий рік,ввести до словника дошкільників нові слова святки,колядки.,створити святкову атмосферу.
2 січ. 2019

Виставка "Прикраса до новорічної ялинки або зимові фантазії"

З 24 грудня в нашому садку відкрилася виставка новорічних поробок, які створили батьки разом з дітьми.
28 груд. 2018

Новорічні ранки

У нашому садочку 26 і 27 грудня відбулися новорічні ранки, завдяки яким діти і батьки опинились у яскравій новорічній казці
5 груд. 2018

Педагогічний полілог "Патріотичне виховання дітей дошкільного віку засобами народознавства"

На цому заході було показано, як практично втілити народознавство в навчально-виховний процес в дошкільному закладі, щоб виховати з дітей справжніх знаючих, допитливих, чутливих людей.
4 груд. 2018

"Моя країна - Україна"

У першій молодшій групі був відкритий показ заняття з ознайомлення дітей з довкіллям з пріоритетом патриотичного виховання.
29 лист. 2018

Круглий стіл з педагогами "Формуємо життєву компетентність дошкільників через сюжетно-рольову гру"

Підвищити рівень знань і умінь вихователів при організації сюжетно-рольової гри.
22 лист. 2018

Музичне свято для батьків "Моя країна - Україна"

Метою цього заходу було прищеплювати любов та повагу до своєї Батьківщини.
22 лист. 2018

Відкриті заняття та режимні моменти для батьків

У першій половині дня установа запросила усіх бажаючих батьків до себе в гості в ДНЗ. Батьки із задоволенням відгукнулися на запросини і були присутні на заняттях та інших режимних моментах.

Виставка "Родинне дерево"

Така виставка розкривала душу батьків, та більше познайомила та зміцнила стосунки між сім'ями
21 лист. 2018

Спортивна розвага для дітей середніх груп з батьками на тему "Ми маленькі козачата"

Батьки разом з дітьми змагались у силі, спритності та швидкості.

20 жовтня 2017 року підведені підсумки  1 етапу обласного конкурсу    "Мій рідний край - моя маленька Батьківщина"            (номінація "Українська народна іграшка").          Переможцем визнано комплект іграшок "Оксанка та Іванко", виготовлених родиною Литвинових.

[[новини]]  18 жовтня 2017 року в ДНЗ пройшов ТЕНДЕР  ПЕДАГОГІЧНИХ ІДЕЙ. Педагоги презентували 10 форм роботи щодо ознайомлення дітей старшого віку з малою Батьківщиною.

Педагоги презентували 10 форм роботи щодо ознайомлення дітей старшої групи з малою Батьківщиною, представляли новітні та інноваційні ідеї роботи з дітьми. Тендерний комітет у складі завідуючої, вихователя-методиста, інструктора фізичного виховання та керівника ІЗО-студії оцінювали представлені форми роботи за такими критеріями:                                                                - розкриття 10 форм роботи з дітьми в рамках обраної теми;          - цікавість та нестандартність запропонованих форм роботи (сучасність та новизна);                                                                  - відповідність представленого матеріалу віковій категорії;                - доступність у використанні та можливість впровадження;             - - ефективність та результативність представленого матеріалу.

20 жовтня 2017 року відбулося урочисте відкриття спортивно - ігрового майданчика "Планета радості і щастя". Ініціативні батьки середньої групи об'єднали свої сили з компанією ДТЕК в конкурсі міні-грантов "Громада своїми руками" та реалізували власний проект.