Навчальний процес

Організація навчально-виховного процесу в дошкільному навчальному закладі здійснюється відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту» і спрямована на реалізацію основних завдань дошкільної освіти. Зміст навально-виховного процесу в дошкільному навчальному закладі визначається Базовим компонентом дошкільної освіти в Україні.

Завдання на 2018-2019 начальний рік

1. Розвиток успішної соціально адаптованої особистості дошкільника через формування культури мислення.    Формування пізнавального інтересу до оточуючого світу, бажання зрозуміти, розкрити, пізнати його закономірності; вміння логічно мислити, спираючись на знання та власний досвід, мати гнучкий та творчий погляд на світ, бути адаптованим до різноманітних життєвих ситуацій.

2. Забезпечення та зміцнення фізичного, психічного та духовного здоров’я дітей через створення здоров’язбережувального освітнього процесу. Активне використання традиційних і нетрадиційних форм, методів, засобів фізичного виховання, засвоєння дошкільниками практичних навичок здорового способу життя, безпечної поведінки в довкіллі.

3. Формування національної свідомості, громадянської культури, патріотичного чуття, моральних цінностей у дітей дошкільного віку як майбутніх громадян України.

Програми, рекомендовані МОН України

Освітні програми:

Базовий компонент дошкільної освіти (наук. керівник: Богуш А.М.)

Комплексні програми:

1.    «Оберіг», програма розвитку дітей від пренатального періоду до трьох років (наук. кер.: Богуш А.М.)

2.    «Соняшник», комплексна програма розвитку, навчання і виховання дітей дошкільного віку (авт.: Калуська Л.В.)

3.    «Дитина», освітня програма для дітей від 2 до 7 років (наук. керівник: Огнев’юк В.О.)

4.    «Світ дитинства», комплексна освітня програма для дошкільних навчальних закладів (наук. керівник: Богуш А.М.)

Парціальні програми:

1.    «Про себе треба знати, про себе треба дбати», програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку (авт.: Лохвицька Л.В.)

2.    «Грайлик», програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі (авт.:

Березіна О.М., Гніровська О.З., Линник Т.А.)

3. «Скарбниця моралі», програма з морального виховання дітей дошкільного віку (авт.: Лохвицька Л.В.)

4. «Дитина у світі дорожнього руху», програма з формування основ безпечної поведінки дітей дошкільного віку під

час дорожнього руху (авт.: Тимовський О.А., Репік І.А.)

5. «Казкова фізкультура», програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку (авт.:

Єфименко М.М.)

6. «Шкіряний м’яч», програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри у футбол

(авт.: Дроздюк В.І., Д’яконова Н.С., Коваленко Г.М., Якименко Н.І.)

7. «Веселкова музикотерапія», програма оздоровчо – освітньої роботи з дітьми старшого дошкільного віку (авт.:

Малашевська І.А., Демидова С.К.)

8. «Музично – оздоровчі мандрівки з дітьми п’ятого року життя», програма і методичні рекомендації (наук.

керівник: Малашевська І.А., керівник проекту: Трофімченко І.Є., авт.: Боднар С.В.)

9. «Дитяча хореографія», програма хореографічної діяльності дітей від 3-х до 7-ми років. Навчально – методичний

посібник (авт.: Шевчук А.С.)

10. «Мудрі шахи», програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи

(авт.: Семизорова В.В., Духновська О.І., Пащенко Л.Ю.)

11. «Шаховими стежинами», програма та методичний посібник з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в

шахи (авт.: Купрієнко В.І., Ходосенко О.Ю., Сандакова О.Д.)

12. «Україна – моя Батьківщина», програма національно – патріотичного виховання дітей дошкільного віку (авт.:

Каплуновська О.М., Кичата І.І., Палець Ю.М.)

13. «Навчимо дітей плавати», методичні рекомендації, старший дошкільний вік (упор.: Купрієнко В.І.)

14. «Вчимося жити разом», парціальна програма з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до

6 (7) років. ( авт.: Піроженко Т. О., Хартман О. Ю.)

Колективні перегляди різних видів діяльності            у 2017 - 2018 н.р.

Тема заняття

Відповідальний

Група

1.