В третій день пройшло день самоврядування . Де батьки самі проводили заняття на кожній групі. Були цікаво та змістовно проведені заняття .

7 груд. 2019
Ввечері в другу половину дня пройшла цікава спортивна розвага "Козацькі забави до дня Збройних сил України"

розвагу провела фізичний керівник КДНЗ № 5 «Горобинка» Рохліна С.І.

В цьому заході приймали участь 2 команди: «Орли » та  « Дружба ». Батьки разом з дітьми змагались у силі спритності та швидкості. Розвага складалась  з естафет для дітей, для батьків та спільних естафет, ці естафети збагатили внутрішній світ дитини та батьків позитивними емоціями, розвивали швидкість, спритність, кмітливість, виховували любов до фізкультури і спорту, почуття дружби, колективізму, зміцнення підтримки та допомоги один одному. Настрій у всіх був веселим та піднесеним. Обидві команди чесно боролися за перемогу та отримали призи та нагороди за участь . Батьки були у захваті від такого заходу, ця розвага зміцнила стосунки між батьками та вихователями. Проведення такого заходу розкривало душу батьків,  такий захід більше познайомив  батьків один з одним. Батькам та дітям було дуже цікаво вони були у захваті . Також  Отаман запросив до столу, де усіх пригощали варениками ,пиріжками та узваром. Дошкільний заклад привітав усіх чоловіків зі святом.

Програма групових заходів в ці дні була насичена цікавими та корисними інформаціями. Основною метою заходу було ознайомлення батьків з роботою дошкільного закладу та надання необхідних рекомендацій щодо відвідання дітей у ДНЗ. Робота педагогічного колективу була спрямована, на виконання запланованих  заходів,  які дали можливість всебічно познайомити батьків з умовами перебування дітей у дошкільному закладі,  переглянути організацію навчально-пізнавальної діяльності.

Протягом першої половини батьки відвідували практичні заняття, переглядали дидактичні матеріали та залишили свої позитивні відгуки. Спілкування з батьками протягом дня пройшло в доброзичливій, теплій атмосфері. Упродовж дня вони мали можливість відвідати різні заходи, зокрема: режимні моменти (ранкову гімнастика, прогулянку, прийоми їжі); заняття з дітьми (фронтальні, групові, індивідуальні); Завдяки цьому в дитячому закладі оселилася святкова атмосфера.

Найкращі спогади у батьків після такої плідної роботи залишились від спілкування з педагогічним колективом дитячого садочка № 5 «Горобинка»». Наприкінці заходу батьки подякували працівникам закладу та побажали творчіх успіхів у їх роботі  було приємно почути слова подяки від батьків: «Педагоги нашої «Горобинки» завжди доброзичливі, запрошують нас до співпраці. Дякуємо всім педагогам, музичному керівнику, вихователю –методисту, завідуючій ДНЗ за організацію роботи  в  дитячій установі, за створення домашньої, спокійної атмосфери в групах, за те, що наші діти ідуть у садочок залюбки. відкриваючи для себе кожного дня щось нове». Зі сторони завідуючої  Букрєєвої А.О. та методиста Касьянової Т.М. також звучали гарні слова, наповненні добротою та вдячністю всім батькам за дружню співпрацю. Підводячи підсумок проведеного заходу педагоги і батьки зійшлися на думці, що така форма роботи є ефективною у співпраці дошкільного закладу з родиною. Це радує, адже всі разом, займаються однією важливою справою: вихованням майбутнього покоління. Отже, ці дні стали для всіх символом різнобарвного і чарівного, безтурботного і казкового життя. Захід «Дні батьківства» завершився, однак двері «Горобинки» завжди відчинені, а дзвінкий дитячий сміх запрошує всіх у добру  світлу казку.