Педагогічна рада №2"Розвиток екологічної свідомості у дошкільників:"Формування сталих світоглядних орієнтирів особистості"

18 груд. 2019
Проблема формування екологічної компетентності дітей дошкільного віку набула актуальності тоді ,коли у суспільну свідомість увійшло розуміння взаємозв язку людини і природи.Доведено що основи світогляду особистості закладаються у дошкільному дитинстві.Тож ознайомлення дітей з природою та виховання відповідального ставлення до неї саме в дошкільному віці має величезне значееня і є невідємною складовою освітньго процессу у дошкільному закладі.

1.Аналіз виконання рішень попередньої педради

2. Аналіз стану роботи з екологічного виховання.(довідка)

3. «Екологічна свідомість та культура як складова гармонійного розвитку, формування цілісної картини світу та життєвої компетентності дошкільника»

4. «Виховання любові до природи у дошкільників у різні пори  року»