Halloween 2020!!! Наша завідуюча Букрєєва Анастасія Олександрівна разом з музичним керівником Хворостиніною Тетяною Валентинівною провели для дітей середньої та старшої групи веселе та цікаве свято

30 жовт. 2020
Метою свята було: познайомити дітей з традиціямі, обрядами та віруваннями давніх народів та традиціями та обрядами наших пращурів – слов’ян . Розширити знання дітей про звичаї, традиції народів Європи, розвивати їхній кругозір, формувати культуру поведінки, культуру почуттів; розвивати навички правильного використання мовних форм ввічливості, навчати чемного ставлення до людей. На святі були проведені різноманітні конкурси та вікторини. Всі учасники та переможці конкурсів були нагороджені солодкими призами . Цей день закарбувався в пам’яті всіх.