Свято нового 2021 року!!!! Завідуюча Букрєєва Анастасія Олександрівна разом з музичним керівником Хворостиніною Тетяною Валентинівною підготували для дітей усіх вікових груп чудові свята!

23 груд. 2020
Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням. Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Святковий настрій відчувався на кожному кроці: від дивовижно прикрашеної ялинки. На свято традиційно до малят завітав Дід Мороз зі своєю онучкою Снігуронькою, казкові герої всім відомих казок, мультфільмів.Всі батьки та діти залишилися приємно вражені від подій, які відбувалися в музичному залі. На святі панувала святкова, весела та казкова атмосфера Нового 2021 року.