Сьогодні чудове свято — ювілей нашого дитячого садочка «Горобинка» 45 років!!!

10 квіт. 2023
10 квітня 1978 року на небокраї освітньої системи м. Тернівки запалилася ще одна зірочка - дитячий садок «Горобинка»! З визначною подією дитячого садочка «Горобинка» привітав міський голова Віталій ТАРЕЛКІН та відділ освіти Тернівської міської ради! Колектив дитячого садочка «Горобинка» щиро вдячні за привітання! Вітаю колектив, дітей та батьків нашого садочка з ювілеєм! Нашому дорогому колективу та батькам бажаю миру, міцних сил, добра, взаєморозуміння, міцного здоров’я, успіхів, творчого натхнення, великих можливостей для того, щоб кожен день перетворювати життя наших дітей у справжнє диво, в добру казку, а нашим чудовим дітлахам бажаю здоров’я та щастя! Нехай наш дитячий садочок завжди буде наповнений щасливим дзвінким дитячим сміхом, щирими посмішками, радістю і любов’ю. З повагою та любов’ю директор дитячого садочка «Горобинка» Анастасія БУКРЄЄВА.