20 лютого 2022 року «День шанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні»

18 лют. 2022
Відповідно до листа департаменту освіти і науки від 02.02.2022 року № 654/0/211 «Щодо проведених заходів вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні», телефонограми відділу освіти Тернівської міської ради від 11.02.2022 року № 25 «Щодо проведених заходів вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні», телефонограми відділу освіти Тернівської міської ради від 11.02.2022 року № 26 «Щодо проведених заходів вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні»:

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад

ясла-садок № 5 «Горобинка» м. Тернівка»

ПЛАН ЗАХОДІВ

«Щодо проведення заходів вшанування подвигу учасників Революції гідності

та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні»

Мета

Бесіда

«Герої нашого краю-патріоти України»

Заняття

«Україна – територія

гідності і свободи»

Патріотичний куточок

«Запали свічку пам’яті»

Хвилина мовчання

щодо вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні

Акція

«Ангели Пам`яті»

до Дня Героїв Небесної Сотні

Познайомити дітей з героями нашого краю, про те, що герої – це мужні, незламні, хоробрі, а ще відважні й самовіддані у бою та праці люди, це-люди, які здійснюють великі вчинки на благо інших. Продовжити знайомити дітей зі значенням «Батьківщина», що означає для кожного любити свою Батьківщину. Поглибити знання дітей про поняття гідність, справедливість, мужність, відданість. Продовжити знайомити з традиціями вшанування Героїв Небесної Сотні: хвилиною мовчання, запаливши свічку пам’яті, спільно молитися за мир, спокій, єдність, незалежність та суверенність нашої країни. Виховувати у дітей патріотичність, любов до своєї рідної домівки: рідного міста, України, бережливе ставлення.

Усі вікові групи

Усі вікові групи