24 груд. 2020

Новий 2021 рік! Рік БИКА зустрічає колектив дошкільного закладу в родинному затишному колі!!!

Новий рік іде землею В чистім полі без доріг, Світить зорі понад нею, Розсіває срібний сніг. Новий рік іде горами У червоних чобітках. Сяють ясними вогнями Скрізь ялинки по хатах.
23 груд. 2020

Свято нового 2021 року!!!! Завідуюча Букрєєва Анастасія Олександрівна разом з музичним керівником Хворостиніною Тетяною Валентинівною підготували для дітей усіх вікових груп чудові свята!

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням. Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Святковий настрій відчувався на кожному кроці: від дивовижно прикрашеної ялинки. На свято традиційно до малят завітав Дід Мороз зі своєю онучкою Снігуронькою, казкові герої всім відомих казок, мультфільмів.Всі батьки та діти залишилися приємно вражені від подій, які відбувалися в музичному залі. На святі панувала святкова, весела та казкова атмосфера Нового 2021 року.
21 груд. 2020

Новорічна казкова зала 2021! Наша завідуюча Букрєєва Анастасія Олександрівна разом з працівниками перетворила музчну залу в новорічну казку!!!

Вас вітаю з Новим роком! Хай невпинним тихим кроком Білий та пухнастий сніг Щастя сипле на поріг! Хай у Вас збувається Все, чого бажається! Хай здоров'я не покине І добробут в хату лине!
21 груд. 2020

Акція "Годівничка"

Зима для птахів –це велике випробування. Коли надворі починаються холоди, пташкам доводиться нелегко. Тому птахи потребують нашої допомоги. Доброю традицією у КДНЗ № 5 "Горобинка" стало щорічне проведення взимку акції «Годівничка». Не став винятком і цей навчальний рік. Вихованці дитячого садочка та учні школи разом зі своїми батьками виготовили годівнички різних типів та розвішали їх на території дитячого садочка та школи. Виготовляли годівнички з дерева, картону, пластикових пляшок, природних та інших матеріалів. Годівнички вийшли на славу – красиві і на різний смак.
18 груд. 2020

День СВЯТОГО МИКОЛАЯ!!!!!!!!!!!

Настав чарівний і довгоочікуваний день – святого Миколая. Цієї днини Миколай Чудотворець ближче до нас як ніколи! Сьогодні він почує і зрозуміє всі наші прохання і бажання … День Святого Миколая – найулюбленіше свято дітлахів. Вони з нетерпінням чекають пробудження, а подушечки чи черевички наповнюються подарунками. Настання свята чекають не тільки діти. Навіть дорослій людині іноді хочеться повернутися в дитинство і вірити у щось незвичайно чарівне. Це свято – прекрасний шанс упустити в свій будинок казку і насолоджуватися нею разом з дітьми, а вони вміють це робити найкраще!
4 груд. 2020

Конкурс ЕКО-куточки в усіх групових кімнатах!!!!

«Людина була і завжди залишиться сином природи, і те, що ріднить її з природою, повинно використовуватися для її залучення до багатств духовної культури, – казав Сухомлинський. – Світ, що оточує дитину, це, насамперед, світ природи з безмежним багатством явищ та невичерпною красою.
27 лист. 2020

ЕКО-ЧЕЛЕНДЖ "НАШІ ДОМАШНІ УЛЮБЛЕНЦІ"

Протягом тижня вихователі ставили перед собою важливі завдання: закріпити знання дітей про свійських і диких тварин, виробляти навички безпечної поведінки при зустрічі з безпритульними тваринами; виховувати гуманне та відповідальне ставлення до тварин, любов, чуйність, доброту, милосердя, закріплювати поняття про те, що тварини вимагають до себе дбайливого та доброго ставлення;
26 лист. 2020

ЕКО-ПРОЕКТ "ЕКО-ТОРБИНКИ"

В рамках проекту нашими педагогами були створені еко-торбинки власними руками! Ми хочемо, щоб наші діти жили у чистому світі та мали можливість плавати у морі, милуватися зеленими лісами та ланами... Для цього треба зробити дуже багато складних речей, але є і зовсім прості. Давайте почнемо уникати пластику там, де це можливо. Насправді можна замінити багато пластикових виробів тканиною.
22 лист. 2020

Листопад!!!!!!!!

Листопад – наймальовничіша пора. Багряне листя вже опадає з дерев, а осінній пейзаж поступово міняється на зимовий. Осінь, осінь, листопад, Жовте листя стелить сад, За моря в краї далекі Відлетіли вже лелеки. Хмари небо затягли, Вітер віє з-за гори, Ходить осінь листопадом, Жовте листя стелить садом.
22 лист. 2020

Еко-акція "Вчимося сортувати сміття"

«Перед людиною відкрилася радість життя тому, що вона почула шепіт листя і сюрчання коника, дзюрчання весняного струмочка і переливи срібних дзвіночків жайворонка в гарячому літньому небі, шерхіт сніжинок і стогін завірюхи, лагідне хлюпання хвилі і урочисту тишу ночі – почула і, затамувавши подих, слухає сотні й тисячі років чудову музику життя. Умій і ти слухати цю музику. Дорожи красою, бережи її.» В.О.Сухомлинський