4 лют. 2020

"День Соборності України"

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно - Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року в Києві.
30 січ. 2020

Теоритично-практичний семінар

"Пошуково-ігрова діяльність дітей один із засобів економічного виховання."
8 січ. 2020

"Колядки співаємо , із Різдвом вітаємо"

Коляда вже на порозі!Христос рождається! ...І знову ,як багато століть тому звучать Різдвяні,посивальні мелодії.Від господи до господи,від родини дородини вирушає гурт маленьких колядників ЗДО №5 "Горобинка",які сповіщають про наближення Різдвяного торжества.Яка ж радість вслухатися в веселий передзвін мальовничого Вертепу,розглянути детально кожну фігурку,кожну річ в садочку,і Величний Святковий Вертеп. Свят-вечір виховує в дітей щирі патріотичні почуття,єдність духовних устремлінь.
27 груд. 2019

26 грудня та 27 грудня В КДНЗ № 5"Горобинка" пройшли зимові ранки"В гості до лісової красуні"

Новорічні ранки пройшли святково та весело. Дітлахи веселимим танцями,піснями ,хороводами допомогали Діду Морозу перемогти чари злої Баби Яги та наблизити прихід свята Нового Року.Добро ,як завжди буває у казці ,перемогло,Новий рік настав,малюки отримали новорічні подарунки особисто від Діда Мороза,а батьки отримали задоволення та позитивні емоції від Новорічного ранку у дитячому садку.
19 груд. 2019

"Святий Миколай , до нас у гості завітай"

День святого Миколая Чудотворця ,який в християнській традиції є уособленням благодійності .Він створює майбутній новорічний настрій і дорослим ,і малечі.Діти прагнуть дива ,здійснення мрій і очікують подарунків.Веселий настрій та лише позитивні емоції супроводжували кожного у залі протягом свята.Вихованці установи пограли у веселі ігри ,поводили хороводи і не забули й про самого Миколая, якому діти підготували віршики.
18 груд. 2019

Педагогічна рада №2"Розвиток екологічної свідомості у дошкільників:"Формування сталих світоглядних орієнтирів особистості"

Проблема формування екологічної компетентності дітей дошкільного віку набула актуальності тоді ,коли у суспільну свідомість увійшло розуміння взаємозв язку людини і природи.Доведено що основи світогляду особистості закладаються у дошкільному дитинстві.Тож ознайомлення дітей з природою та виховання відповідального ставлення до неї саме в дошкільному віці має величезне значееня і є невідємною складовою освітньго процессу у дошкільному закладі.
7 груд. 2019

В третій день пройшло день самоврядування . Де батьки самі проводили заняття на кожній групі. Були цікаво та змістовно проведені заняття .

Ввечері в другу половину дня пройшла цікава спортивна розвага "Козацькі забави до дня Збройних сил України"
6 груд. 2019

Другий день Дня відкритих дверей.

Були представленні такі заходи: 1. Ранкова гімнастика. 2. Сніданок. 3. Заняття. 4. Прогулянка. 5. Обід. 6.Музична вистава з конкурсною програмою «З родини йде життя дитини»» 7.Майстер –клас «Мишенятко Мицик з фетру»
5 груд. 2019

В КДНЗ № 5 "Горобинка" розпочались "День відчинених дверей"

Виставка стінгазет патріотичного напряму «Доброта в Україні моїй» Ранок розпочався з того що, батьки відвідали виставку стінгазет, ця виставка підняла настрій і зарядила батьків та їх дітей позитивом, батьки були дуже активні і зробили багато стінгазет.
29 лист. 2019

Розвага "Подорож до країни Ввічливості і Доброти"

.